Hakkımızda

20 yılı aşkın bir zamandır sektöründe faaliyet gösteren uzmanlaşmış kadrosu; takım çalışması ve ekip ruhu ile pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamayı başarmış, 2006′ nın 2. yarsında üretim merkezinin mülkünü alarak son sürat yatırımlarına devam etmektedir. Günümüzün başarılı firmalarından biri olmak yolunda ilerlemektedir.

TATLI MOBİLYA & DEKORASYON en son gelişmelere ayak uydurarak, gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışacaktır. Bu doğrultuda daha ileriyi görerek tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, her kesimden tüketiciye hitap ederek pazarda kendisini kanıtlamayı başarma yolundadır.

Ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

Bu konuda; Avrupa Topluluğu’nun kabul ettiği tüm normlara uygun kalitesi ve ayrıntılardaki titizliği ile ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmeye devam etmektedir. Avrupa normlarına uyulmakta, kanserojen etkisi bulunmayan E1 normunda yonga levha kullanılmakta; ayrıca, sağlığa zararlı madde içermeyen ve yüksek kaliteli ithal renklendiriciler tercih edilmektedir. PVC bantlar, lamine kaplamalar, ray, menteşe, kenar bantlar gibi mobilya aksesuarları ve malzemeleri de konusunda dünyada önde gelen firmalarından seçilmektedir.

Üretimde daima paylaşmayı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya ve değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan TM misyonunu gelecekte de koruyacaktır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan TM, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyecektir. TM sunduğu mal ve hizmetlerin tamamını kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler.

 

Her türlü mobilya ihtiyacınıza çok hızlı ve kaliteli hizmetimizle siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimizi, mobilyanın bir sanat olduğunu ve bu yüzden kaliteli mobilya üretimi yapmak başlıca görevimizdir.